Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu 17.03.2019r.

Categories: Ogłoszenia & Intencje

Niedziela: Dziś przypada II Niedziela Wielkiego Postu. Gromadząc się na liturgii eucharystycznej, przynosimy Bogu nasze życie z jego jasnymi chwilami dumy i radości, dzięki którym nabieramy nowych sił. Przynosimy także momenty smutku i próby, wypadki losowe i szarość dnia codziennego. W tych wszystkich doświadczeniach wspiera nas słowo Boże, które prowadzi nas po Bożych szlakach na ziemi. Dziękując Bogu za Jego obecność, uwielbijmy naszego Pana poprzez wspólną modlitwę w czasie  Mszy Świętej. 

 

W dzisiejszą Niedzielę kolekta przeznaczona na potrzeby naszej parafii. 

 

W wtorek przypada Uroczystość Św. Józefa oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

 

We wtorek wyjątkowo nie ma próby chóru parafialnego. 

 

W środę w ramach spotkania  wspólnoty Zacheusz o godz. 19.00 odbędzie się Msza Św. z adoracją, na którą zapraszamy wszystkich parafian. 

 

W czwartek Wystawienie Najświętszego Sakramentu- Godzina Święta od godz. 16.00. O 17.00 Msza Św. szkolna. Do udziału zapraszamy dzieci z V i VI klasy całej naszej parafii. Po Mszy Św. Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży. 

 

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej połączonej z kazaniem pasyjnym od godz. 17.00

 

Zalecki- wypominki za zmarłych do Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii.

 

W piątek próba scholii młodzieżowej o godz. 18.30

 

W niedzielę o godz. 17.30 Gorzkie Żale.

 

 Bóg zapłać za ofiary złożone na cele naszej Parafii, oraz za pomoc przy sprzątaniu naszego kościoła

Author: Ania

Dodaj komentarz