Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą

Categories: Ogłoszenia & Intencje

Niedziela:   W okresie Bożego Narodzenia uroczyście obchodziliśmy tajemnicę wcielenia Jezusa Chrystusa i Jego objawienie się ludziom. Uwielbienie i radość z powodu daru wspólnoty z Bogiem, rozbrzmiewa także w liturgii pierwszych niedziel okresu zwykłego. Każdy człowiek i wszystkie narody są zaproszeni do tego, by stanowić wielka rodzinę Boga i jako Jego dzieci być dla siebie nawzajem braćmi i siostrami. Niech nas w tym zadaniu wspomaga Boże błogosławieństwo, będące owocem uczestnictwa w Eucharystii. 

 

 

W dzisiejszą niedzielę kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. 

 

Trwa Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan pod hasłem „Dąż do sprawiedliwości”.

Centralne nabożeństwo ekumeniczne odbędzie się w poniedziałek 21.01 o godz. 17.00 w Kościele pw Marii Magdaleny w Cieszynie. 

 

W poniedziałek przypada Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka.

 

We wtorek próba chóru parafialnego.

 

W środę spotkanie wspólnoty Zacheusz o godz. 19.00

 

W czwartek  wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 15.30-16.30.

 

Uroczyste nabożeństwo ekumeniczne odbędzie się w tym roku w Kościele pw Św. Michała Archanioła w Goleszowie 24.01 o godz. 17.00. W nabożeństwie uczestniczyć będą ze strony ewangelickiej Ks Bp diecezji cieszyńskiej Adrian Korczago, księża, duchowni i chór z parafii ewangelickiej w Goleszowie. Do udziału w tym nabożeństwie zapraszamy również chór oraz wiernych naszej parafii. 

 

W piątek próba scholii młodzieżowej. 

 

Dodatkowa kolęda odbędzie się w niedzielę  27.01

 

Ksiądz wikariusz Jarosław organizuje pielgrzymkę do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa. W planie pielgrzymki zwiedzanie domu Ojca Świętego Jana Pawła II, podziwianie Szopki Bożonarodzeniowej w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Szopek Krakowskich w Krakowie. Pielgrzymka odbędzie się 26.01.2019r., wyjazd o godz. 7.30
Zapisy w zakrystii. 

  

Plan kolędy wywieszony jest w gablotce, a także na naszej stronie internetowej. 

 

Bóg zapłać za ofiary złożone na cele naszej Parafii, oraz za pomoc przy sprzątaniu naszego kościoła.

Author: Ania

Dodaj komentarz