Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Objawienia Pańskiego

Categories: Ogłoszenia & Intencje

Niedziela:  Mędrcy ze Wschodu przybywają jako reprezentanci ludów pogańskich, aby złożyć pokłon Jezusowi- Królowi królów. Pismo święte zwraca uwagę, że przez chrzest wszyscy otrzymaliśmy godność królewską: Jesteście wybranym plemieniem, królewskim kapłaństwem, narodem świętym. Mając świadomość naszej tożsamości dzieci Bożych  , przyłączamy się do wędrówki trzech mędrców zdążających do Betlejem, by oddać cześć narodzonemu Synowi Bożemu. 

 

W dniu dzisiejszym przypada 5 rocznica święceń biskupich oraz ingresu do katedry Św. Mikołaja w Bielsku-Białej Księdza Biskupa Romana Pindla. Modlimy się w intencji naszego Pasterza oraz całej diecezji. 

 

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele misyjne.

 

Dzisiaj po drugiej Mszy Św. spotkanie z członkiniami Róż Różańcowych. 

 

Dzisiaj w  naszym Kościele odbędzie Koncert Kolęd o godz. 16.00 na którym wystąpią: Natalia Bukowska, schola młodzieżowa oraz chór parafialny ?Gloria?

 

We wtorek próba chóru parafialnego.

 

W środę spotkanie wspólnoty Zacheusz w Cieszynie.

 

W czwartek  wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, o godz. 17.00 Msza Św. szkolna oraz nabożeństwo przy żłóbku dla dzieci klas I i II.  

 

W piątek próba scholii młodzieżowej. 

 

W przyszłą niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego. 

 

W piątek 18.01 o godz. 10.00 w naszej Czytelni odbędzie się spotkanie opłatkowe dla Róż Różańcowych i osób starszych modlących się różaniec. 

 

Plan kolędy wywieszony jest w gablotce, a także na naszej stronie internetowej. 

Bóg zapłać za ofiary złożone na cele naszej Parafii, oraz za pomoc przy sprzątaniu naszego kościoła.

Author: Ania

Dodaj komentarz