Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII Niedzielę Zwykłą – 05.08.2018

Categories: Ogłoszenia & Intencje

Niedziela: ?Nie Mojżesz dał wam chleb z nieba, ale dopiero Ojciec mój da wam prawdziwy chleb z nieba. (…) Chlebem Bożym jest Ten, który z nieba zstępuje i życie daje światu?. Ten Chleb, jak dawna manna, jest chlebem życia, ale też zarazem chlebem próby. Czy mamy odwagę uwierzyć, że ten prosty opłatek ukrywa boską obecność samego Chrystusa? To jest pokarm, którego moc przekracza wszystko inne. Chleb, który daje życie i w którym ukryte jest bezkresne tchnienie Boga. To wiara pozwala nam przyjąć moc tego chleba. Czy mamy odwagę porzucić dawnego człowieka, aby szukać naszego Mistrza tam, gdzie On naprawdę przebywa?

 

Spotkanie z członkiniami Róż różańcowych po II Mszy Św.

 

Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej diecezji.

 

Trwa sierpień – miesiąc trzeźwości.

 

W poniedziałek przypada święto Przemienienia Pańskiego. W tym dniu z Hałcnowa  po Mszy Św. o godz. 8.00 wyruszy diecezjalna piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Uroczysta Msza Św. na zakończenie pielgrzymki wałach jasnogórskich w piątek o godz. 13.30.

 

We wtorek Msza Św. w int. czcicieli Św. Michała Archanioła, po Mszy Św. nabożeństwo ku czci świętego.

 

W środę – wspomnienie św. Dominika

 

W czwartek wspomnienie Św. Teresy Benedykty od Krzyża

 

W piątek święto św. Wawrzyńca

 

W sobotę wspomnienie Św. Klary

 

Bóg zapłać za ofiary złożone na cele naszej Parafii, oraz za pomoc przy sprzątaniu naszego kościoła.

Author: Ania

Dodaj komentarz